Za te pieniądze kupisz bezpośrednio w Chinach Xiaomi 4A albo 4X, sprzedawca Goldway. Wysyłka bez vatu itp.
Ja mam mi4c i redmi note 3 pro. Doskonałe telefony.
Jakiego smartfona kupić?
Zwiń
X
-
Kiedyś też miałem Lumię 625 albo 635 (nie pamiętam) i też generalnie nic się z nim większego nie działo... Ale jak oddałem go córce to jak skończyło 3 lata to wyłączył się i nie daje się włączyć...
Muszę sobie kupić cos prywatnego za jakieś 400zł z wyświetlaczem 4,5-5" i Androidem - co kupić?
Zostaw komentarz:
-
-
Używa ktoś w Was Lumia 550? Czy Wam też podczas rozmowy, korzystania z internetu czy nawigacji telefon grzeje się tak, że aż niemal parzy w ucho? Czy podczas korzystania z nawigacji musicie mieć telefon schładzany klimatyzacją żeby się nie wieszał?
Zostaw komentarz:
-
-
Mirek dzięki, bo w domu trwa dyskusja z młodym, który lepszy. On chce LG K10 (2017), ja myślałem dla siebie o S J 5 (2015), bo mi przypadł do gustu. Młody właśnie napiera na Andka 7,0.
Na razie negocjuję przedłużenie umów w Orange. Uruchomiłem rodzinny wtyk w Pomarańczy (dał wskazówki, zalecił cierpliwość). Dzisiaj jestem właśnie po ostatniej rozmowie z DUK - wreszcie jakiś postęp. Potem pora na wymianę słuchawek.Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
Zostaw komentarz:
-
-
A tak przy okazji, nie wiem jak wygląda sprawa u innych ale, u LG dostajemy na 2 lata darmową przestrzeń ma dysku google 100GB + oczywiście te 15 - 19 GB z innych promocji. Teoretycznie po 2 latach powinno nam się to skończyć ale jeżeli zapełnimy dysk np zdjęciami i minie nam ten okres to jeżeli nic nie będziemy kasowali to nikt nam nic nie zabierze
można mieć przecież kilka kont gmail
po 2 latach zakładamy kolejne jeżeli zajdzie taka potrzeba ! Ważne by było to takie konto gdzie nie będziemy kasowali przestrzeni dyskowej a dostęp będziemy przecież mieli choćby poprzez usługę "udostępnione dla mnie" lub standardowo poprzez logowaniejak coś to pytajcie ale to już w wątku o kontach gmail by tu nie śmiecić 
Zostaw komentarz:
-
-
Samsunga nie miałem w łapkach więc się nie wypowiadam !
Co do LG to żonka na (2016) ja mam w specyfikacji (2017) na płynność obsługi nie narzekam jak jednego tak i drugiego. W nowszym masz antka 7 i więcej RAM , pojemniejsza bateria. Jak dla mnie jest ładniejszy, choć praktycznie niewiele się różnią. Oba bardzo cienkie z zaokrąglonymi brzegami łatwo mogą więc wypaść z dłoni i nieszczęście gotowe
ogólnie polecam
Zostaw komentarz:
-
-
Może ktoś się podzielić swoją opinią z używania:
Samsung J 5 (2016) LTE??????
LG K 10 (2017)?????
Zostaw komentarz:
-
-
Od dwóch tygodni użytkuje samsunga galaxy a3 z 2017r. Padło na ten model z racji pracy, konieczność używania tel w deszczu, wodzie kurzu itp Wszystko elegancko, ale człowiek musi się przyczepić zawsze czegoś
Brakuje mi diody powiadamiającej o wiadomości, nieodebranym połączeniu itp. Jak do tej pory w zupełności wystarcza na moje potrzeby, zdjęcia robi bardzo dobre, a bateria przy moim użytkowaniu około 2 dni.
Zostaw komentarz:
-
-
a to może,miałem na myśli M2,M4aqua(2x) i Z3Zamieszczone przez Mariusz87 Zobacz wpisale o M5 to dosyć nieciekawie
Zostaw komentarz:
-
-
O innych modelach faktycznie piszą dobrze, ale o M5 to dosyć nieciekawie.Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
ciekawe ja już 4 zamówiłem i narazie złego słowa nie powiem-super telefony!
Zostaw komentarz:
-
-
ciekawe ja już 4 zamówiłem i narazie złego słowa nie powiem-super telefony!Zamieszczone przez Mariusz87 Zobacz wpisNaczytaem się opinii o Xperii i to, co się dzieje z tym telefonem to masakra
Zostaw komentarz:
-
-
Dobra już nieaktualne. Naczytaem się opinii o Xperii i to, co się dzieje z tym telefonem to masakra. Biorę Lenovo.
Zostaw komentarz:
-
-
Witajcie. Zastanawiam się między Lenovo K5 Note i Sony Xperia M5. Podpowiedzcie czy Sony faktycznie jest tak mocno odporny na wodę i pyły czy to bardziej chwyt marketingowy? Ze zdjęciami faktycznie rewelacja? Bo 21Mpx to tylko gołe liczby i różnie może być. Lenovo jest ok 250 zł tańsze. Może nie warto inwestować w Sony?
Zostaw komentarz:
-
-
Ta duża bateria w K6 note robi swoje. A procesor trochę słabowaty, ale na codzienne moje użytkowanie powinien wystarczyć.Zamieszczone przez czernobyl Zobacz wpisz tej trójcy to raczej k6 note - bateria mega (8-10h włączonego ekranu), a snapdragon 430 to na chwilę obecną bardzo rozsądne połączenie wydajności i energooszczędności;
-
g4 - poza problemami z płytą, bateria 3000mAh na zasilenie snapdragona 808 i ekranu 2k to słabe połączenie - gwarantowane wieczorne dobieganie do gniazdka;
Co do LG - to czytałem jeszcze o LG x mach - bardzo fajnie wyposażony telefon i SD 808 na pokładzie szybko pracuje. Jedynie może odstraszać to, że prawdopodobnie mają te same płyty i wyświetlacze, które się psuły w G4.
Zostaw komentarz:
-
-
np. jakaś Xiaomi Mi Band na rączkę i po temacieZamieszczone przez sonic Zobacz wpisDzisiaj doczytałem, że nie ma diody powiadomień...
Zostaw komentarz:
-
-
z tej trójcy to raczej k6 note - bateria mega (8-10h włączonego ekranu), a snapdragon 430 to na chwilę obecną bardzo rozsądne połączenie wydajności i energooszczędności; kolega z pracy posiada i bardzo sobie chwali ogólną płynność działania, również wg. niego skaner linii papilarnych jest bardzo udany i bezproblemowy; wykonanie bdb - zresztą teraz niektóre telefony za 100USD wyglądają nie gorzej niż iPhone'y dwie generacje temu
---
a5 2016 nie ma tej nieszczęsnej diody, a zdjęcia w średnich warunkach oświetleniowych są rozczarowujące (tzn. w recenzjach wygląda to nieźle, ale niedawno miałem okazję pobawić się osobiście - strzeliłem kilka fotek w pochmurny dzień w pomieszczeniu i porażka - OIS chyba w ogóle nie działa)
-
g4 - poza problemami z płytą, bateria 3000mAh na zasilenie snapdragona 808 i ekranu 2k to słabe połączenie - gwarantowane wieczorne dobieganie do gniazdka;
Zostaw komentarz:
-
-
Dzisiaj doczytałem, że nie ma diody powiadomień. Kurde jak to możliwe w telefonie z 2016 roku, przecież koszt tego to pewnie ze 3 złote :-/Zamieszczone przez czto Zobacz wpisJa bym z tego towarzystwa brał A5
Trochę bez sensu za każdym razem wybudzać telefon, żeby zobaczyć czy nie ma maila lub smsa.
Zostaw komentarz:
-
-
Po kilku dniach wyjazdowych z okazji świąt wracam do mojego zakupu smartfona.
Byłem prawie zdecydowany na Honor 8 – ale natrafiłem na artykuły i filmy na temat współczynnika SAR i doznałem szoku.
Wiedziałem, że jest to szkodliwe, ale nie do takiego stopnia - bo też jakoś nie słyszałem aby ktoś o tym mówił i pisał.
No i tu Honor odpada, bo ma największą szkodliwość SAR = 1,5 W/kg. A zaraz za nim jest P9.
Nawet na YT jest pełno filmów ostrzegających przed promieniowaniem z telefonów.
Zmieniłem dlatego swój pogląd na niektóre modele i biorę ten SAR pod uwagę przy zakupie.
Ograniczyłem do niżej wym. trzech modeli.Na placu boju pozostały więc ( ceny w sklepach stacjonarnych):
1. Samsung A5 2016; RAM 2 GB/16 GB ;
- procesor exynos 7580,
- zegar 1600 MHz
- procesor graficzny ARM Mali-T720 MP2@600 MHz
- SAR 0,47 W/kg
- cena 1200 zł
2. Lenovo K6 Note ( nie macałem go, bo nie było w sklepie – nie wiem więc jak szybko chodzi)
- Qualcomm Snapdragon 430 8937
- zegar 1400 MHz
- procesor graficzny Adreno 505
- SAR 0,62 W/kg
- cena 1000 zł
3. LG G4
- Qualcomm Snapdragon 808 8992
- zegar 1800 MHz
- procesor graficzny Adreno 5418@ 600 MHz
- SAR 0,61 W/kg
- cena 1400 zł
Ad.1
Fajny i uniwersalny z dobrym aparatem; jedynie zastanawia czy 2 GB RAMu to nie za mało. Ale można wyczytać, że do normalnego codziennego używania wystarczy.
Ad.2
Chyba najlepszy zakup dla mnie jeśli chodzi o parametry/cena. No ale coś za coś i w tym przypadku słabym ogniwem jest aparat. Ciekawy mnie jak się zachowuje po pół roku – czy nie zamula za bardzo.
Ad.3
Najlepszy z tych trzech podanych. Szybki procek i najlepszy aparat. No ale też i najdroższy. Jedyną jego wadą jest to, że prawie wszystkie czeka wymiana płyty ( wada produkcyjna) i nie wiadomo kiedy to się wydarzy :-/ Miałem okazję pobawić się tym modelem użytkowanym ok. 15 m-cy; był po wymianie płyty, ale pomimo sporej liczy aplikacji był szybki.
Wiem, że muszę sam podjąć decyzję czy warto dopłacać 400 zł do LG G4 w stos. do Lenovo – ale mam mętlik i może ktoś zwróci uwagę na jakąś zaletę albo wadę, która przekonała by mnie do zakupu konkretnego modelu.
Może ktoś doda swoje “trzy grosze” ...
Zostaw komentarz:
-
-
z kupnem od kogoś z plusa warto uważać: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/n...2,3,38203.html
Zostaw komentarz:
-
-
Byłem w sklepie wielkopowierzchniowym pomacać telefony. Nie mieli Xiaomi, więc zostały mi z wybranych tylko Huawei do obejrzenia. Muszę powiedzieć, że P9 lite 2017 chodzi szybciej niż P9 lite. Oba są dość przyjemne i ładne - ale kurcze śliskie jak mokry śledź. Chyba od nowości trzeba jakieś etui zakupić, które ochroni narożniki jak z ręki się wyślizgnie.
Ale potem zacząłem testować Honor 8 blu - no i wymiata wszystko. Szybszy chyba ze dwa razy od obu poprzednich. Nie wiem czy to zasługa 4 GB RAMU czy procesora HiSilicon Kirin 950 - ale pewnie zasługa obu. Śmiga jak F1. Nigdy nie miałem takiego szybkiego telefonu, może dlatego tak zrobił na mnie wrażenie. Aparat też dobry. Na alle..ro są nowe po 1400 zł, więc chyba dołożę 200 zł do budżetu i zakupię Honora 8. Jakby był wielkości 5,5 zamiast 5,2 byłby idealny dla mnie :-)
Jedno pytanie mi się nasunęło. Często sprzedawane na alle.. pochodzą z sieci Plus - jednak nie mają simlocka i podobno nie są brandowane. Czy ktoś może to potwierdzić, że soft mają czysty i ewentualne aktualizacje systemu będą otrzymywać też szybko jak czyste telefony, a nie z poślizgiem kilku m-cy jak brandowane?
Ten poniżej telefon właśnie pochodzi z Plusa, a sprzedawca powiedział, że nie ma powitania PLUS i nie zauważył śmieciowych aplikacji wgranych przez operatora. Możliwe to ? Ma ktoś taki telefon z plusa bez brandu ?
OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
Zostaw komentarz:
-
-
na początku będzie na pewno zachwyt, że do apek do wyboru do koloru (w przeciwieństwie do WP), potem 1GB RAM może zacząć doskwierać. Do gierek i dzwonienia powinno wystarczyć, ale praktycznie wszystkie apki będą się przeładowywać (a system lagować w tym czasie), bo pamięci operacyjnej jest za mało, by cokolwiek przechowywać.Zamieszczone przez Agamek12 Zobacz wpisCórka chce Huawei Y5 II w kolorze białym: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei...awei-Y5II.html
Jak wypadnie w porównaniu z obecną Lumią 625?
Zostaw komentarz:
-
-
Córka chce Huawei Y5 II w kolorze białym: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei...awei-Y5II.html
Jak wypadnie w porównaniu z obecną Lumią 625?
Zostaw komentarz:
-
-
MZ zmiany P9L/P9L-2017 są prawie kosmetyczne i nie uzasadniają różnicy w cenie. Zwłaszcza, że P9L=honor 7 lite, który da się kupić nowy jeszcze taniej
K6 Note też ciekawy - kolega z roboty ma i osiąga 8-10h SoT
(sprawdzałem osobiście w jego statystykach baterii, bo nie wierzyłem mu), do tego android mniej poprzestawiany przez Lenovo niż przez huaweia
serii J 2016 nie będę nikomu polecał bez uprzedzenia potencjalnego nabywcy, że nie mają one żyroskopu oraz diody powiadomień.
jeśli chińszczyzna Cię nie odstrasza - to w polskiej dystrybucji widziałem ostatnio osobiście Xiaomi Redmi Note 3 w carrefour za 999 - ale tu aparat słabszy niż w huawei/honor, za to bateria 4100mAh
co do gorilla glas - uważam, że i tak wypada od razu zapakować tel w jakieś etui oraz wrzucić szkło hartowane - GG jest super na papierze, ale z kolei jeśli jest twarde, to mało elastyczne = mało odporne na upadki, a niestety wszystkie pojawiające się w wątku telefony (jak zresztą obecnie 99% na rynku) to obłe i śliskie konstrukcje, które bardzo łatwo wypuścić z ręki. Drugim atutem użycia porządnego etui i szkła jest ew. odsprzedaż po krótkim czasie, o ile dany telefon Ci nie przypasuje - niedawno sprzedałem na znanym portalu aukcyjnym półroczny xiaomi redmi note 2 w stanie wizualnym "dziewica orleańska" za 20-25% drożej niż egzemplarze ze śladami użytkowania.
Zostaw komentarz:
-
Zostaw komentarz: